Wszystko zaczyna się od tych Paru Pikseli.


Każda wielka idea, każda kreatywna myśl


powstaje z pojedynczych punktów i wektorów.

Agencja

Zajmujemy się kreowaniem wizerunku, bo wierzymy, że silna marka, to największy skarb. Na postrzeganie przedsiębiorstwa wpływa wiele czynników, ale jednym z najważniejszych jest Identyfikacja Wizualna. Poprzez czytelne, współgrające ze sobą przekazy wizualne (logo, krój pisma, kolorystyka, strona internetowa), jesteśmy w stanie wpłynąć na jakość przekazu, za pomocą którego marka komunikuje się z grupą docelową i klientami. Projektujemy nieszablonowo i z wyczuciem, uwzględniamy panujące trendy, ale nie poddajemy się im całkowicie - trend przemija, my wolimy być ponadczasowi.

Tworzymy też zgodne ze standardami strony internetowe - tak, aby każdy internauta mógł w szybki i łatwy sposób dotrzeć do pożądanych informacji.

Agencja ParePikseli to przestrzeń, gdzie wszystkie Twoje potrzeby zostaną zrealizowane z dbałością o największe szczegóły - na czas i dopięte na ostatni guzik. Bo najważniejszy jesteś Ty i sukces Twojej firmy.

Zespół

Nasz zespół scala w jedność przeróżne, wyjątkowo kreatywne osoby - mające własny styl, ale uwielbiające pracować w zespole. Ich pomysły i koncepcje, pomogą wykreować dla Ciebie nową markę lub odświeżyć wizerunek już istniejącej.

identyfikacja wizualna
  • facebook
  • google plus
  • twitter

Ciekawy?

  • Nie wahaj się, lubimy rozmawiać :)

    Niestety, obecnie nie przyjmujemy
    nowych zleceń.

  • ParePikseli Agencja Interaktywna

© 2011-2018

ParePikseli Gdańsk

/ hello@

Dołącz do nas!

Informacja o cookies